Ana Sayfa Dijital Pazarlama Söyleşisi
Gülin Ofluoğlu Ile Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Söyleşisi

Sosyal medyada nasıl başarılı olurum diye mi düşünüyorsunuz? Sizi alanının en iyisi bir isimle söyleşiye davet ediyoruz. Sosyal medya ve dijital pazarlama üzerine harika bir sohbet için hemen kayıt olun. 
 

Konuşmacı: Gülin Ofluoğlu Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı”

Tarih: 3 Aralık 2023 – 20:00

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, elektronik bir cihaz veya internet kullanan tüm pazarlama çabalarını kapsar. Ürün veya hizmetlerin elektronik ortamda çevrimiçi şekilde tanıtılmasını sağlar.

 

Ürün ve hizmetleri tanıtmak için masaüstü bilgisayarlar, cep telefonları, diğer dijital ortam ve platformlar gibi internet ve çevrimiçi tabanlı dijital teknolojileri kullanır.

 

1990’lar ve 2000’lerdeki gelişim, markaların ve işletmelerin pazarlama için teknolojiyi kullanma şeklini değiştirdi.

 

Dijital platformlar, pazarlama planlarına ve günlük hayata giderek daha fazla dahil oldu. 

 

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlama (SEM), içerikle pazarlama, etkileyici pazarlama, içerik otomasyonu, kampanya pazarlaması, veriye dayalı pazarlama, elektronik ticaret pazarlaması, sosyal medya pazarlama kombinasyonlarını kullanan dijital pazarlama kampanyaları yaygınlaştı. Ayrıca sosyal medya optimizasyonu, e-mail pazarlama, dijital görüntülü reklamcılık, e-kitaplar, optik diskler ve oyunlar sıradan hale geldi. İnternet dışı kanallara yapılan uzantı, dijital pazarlamayı çevrimiçi pazarlamadan ayırır.

Ön Başvuru Formu
close slider
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.